VIDEO/ Rast i pabesueshëm, shikoni çfarë humbet lojtari në Kili

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 13, 2020 | 9:07

Bota FB LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Rast i pabesueshëm, shikoni çfarë humbet lojtari në Kili

Matias Pinto, lojtar i Coquimbo Unido në Kili, ka humbur një rast të pabesueshëm, në sfidën kundër Everton De Vina.

rst ui humbur

Është e pamundur që një lojtar të humbasë një rast të tillë, por në futboll ka rezultuar se asgjë nuk është kështu. Matia Pintos i vjen një pasim perfekt nga e majta dhe e vetmja gjë që duhej të bënte ishte të shtynte topin në rrjetë.

Lojtari ndodhej shumë pak centimetra larg portës dhe arriti që të nxirrte topin jashtë. Askush nuk po besonte rastin e humbur, madje Pinto është shtangur për disa minuta. Pas këtij rasti, Everton de Vina arriti të merrte fitoren me rezultatin 1-0.


/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com