VIDEO/ Goditet Bekaj përpara syve të gjyqtarit, shikoni momentin kur ndërpritet sfida për disa çaste

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2022 | 20:24


VIDEO/ Goditet Bekaj përpara syve të gjyqtarit, shikoni momentin kur ndërpritet sfida për disa çaste

Sfida mes Partizanit dhe Tiranës pati një ndalesë të lojës, pasi portieri i bardhebluve, Visar Bekaj, u godit nga disa copa plastike të hedhura nga tribuna ku janë vendosur tifozët e Partizanit.

WhatsApp Image 2022-10-02 at 8.17.38 PM

Kjo gjë solli ndërpritje të ndeshjes për disa çaste, pasi i erdhi ndihma e parë portierit bardheblu.

Gjithashtu ishte dhe kapiteni i “Demave”, Eneo Bitri, i cili shkoi për të qetësuar tifozerinë e të kuqve.

PANORAMASPORT.AL