VIDEO/ Çmenden tifozët anglezë, nuk u del inati dhe rrahin keq italianët në dalje të Uemblit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 12, 2021 | 1:20


VIDEO/ Çmenden tifozët anglezë, nuk u del inati dhe rrahin keq italianët në dalje të Uemblit

Tifozët anglez nuk e kanë kapërdirë dot disfatën e rëndë në finalen e Euro 2020, teksa kanë pritur tifozët italianë gjatë daljes Uemblit për t’i dhunuar.

sherr

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit teksa shihet se si një grup tifozësh dhunojnë kundërshtarët e tyre në mënyrë brutale dhe e gjitha kjo ndodh në prani të policisë e cila nuk ka çfarë të bëjë.

Pamje mjaft të ulëta këto për një skuadër që pretendonte të ishte kampione Europe.

PANORAMASPORT.AL