Seks në banjën e diskotekës, pezullohet portieri dhe më pas shfryn: Nuk e dija që…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2019 | 23:23


Seks në banjën e diskotekës, pezullohet portieri dhe më pas shfryn: Nuk e dija që…

Një video hot prej 15 sekondash, në banjën e një diskoteke, e filmuar pa dijeninë e tij pas ndeshjes ndaj Vis Pesaros, ditën e shtunë në 17 nëntor, i ka kushtuar shtrenjtë portierit të dytë të klubit italian Rexhiana, Mateo Voltolini. Ai u pezullua një javë nga të gjitha aktivitetet sportive.

Mateo Voltolini

Lojtari në një moment të mbrëmjes, hyri në banjë së bashku me një vajzë dhe kryen marrëdhënie intime. Ata nuk e kuptuan që dikush te banjoja ngjitur po i filmonte nga lart, teksa videoja u bë virale në rrjetet sociale.“Nuk e dija që po më filmonin”, është shprehur portieri i dytë i Rexhianës, pasi videoja u shpërnda me shpejtësi.

img_ironda_20191121-120254_imagenes_md_otras_fuentes_senza-titolo-6-13-271x400-0037-k1FB-U47177599779770D-980x554@MundoDeportivo-Web

Voltolini dhe vajza, ngritën një padi kundër personave të panjohur që i filmuan, teksa presin të zbulohet autori. Pas bërjes publike të videos, klubi italian, dëshironte të jepte një sinjal të fortë, teksa e pezulloi portierin me një jave.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com