MOSHAT U-19/ Bind Partizani, Tirana fiton me vuajtje dhe ruan kreun

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 16, 2019 | 21:30


MOSHAT U-19/ Bind Partizani, Tirana fiton me vuajtje dhe ruan kreun

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 11-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e njëmbëdhjetë në Kategorinë e Parë. “Panorama Sport”, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Partizani-Vllaznia 3-1

u19 ndeshjet

skeda u19

superiore u19

kat1

kat1 u19

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com