Vllaznia bën goditjen e merkatos, firmos me Ditmar Bicajn

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 1, 2016 | 16:22

Vllaznia bën goditjen e merkatos, firmos me Ditmar Bicajn

Vllaznia bën goditjen e radhës në merkato. Klubi shkodran ka siguruar kartonin e mbrojtësit Ditmar Bicajt.

13686795_1075517312525294_1481262913682229512_n

Ditmar Bicaj

Në një njoftim të shkurtër të publikuar në rrjetin social “Facebook”, klubi njofton firmosjen e kontratës 1-vjeçare.

“Mbrojtësi 26 vjecar pak minuta më parë ka firmosur një kontratë njëvjecare me Vllazninë dhe ai tashmë është kuqeblu. Mirë se erdhe Ditmar!”,-thuhet në njoftim.

13886430_1075517075858651_5686098842419245755_n

Një muaj më parë Bicaj firmosi një kontratë në Iran, me Machine Sazi, por me sa duket marrëveshja mes lojtarit dhe klubit është prishur dhe tashmë ai i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Armando Cungu.


www.minuta90.com