FSHF i ofron Rejas kontratën e re për 4 vite, por ja çfarë kërkon tekniku italian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 19:12


FSHF i ofron Rejas kontratën e re për 4 vite, por ja çfarë kërkon tekniku italian

Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohet një e re.

4.-REJA-FITON-EDHE-RINOVIMIN-DUKA-NUK-KA-DYSHIME-770x420

Panorama Sport” mëson se drejtuesit e Federatës i kanë ofruar një kontratë të re, me kohëzgjatje 4-vjeçare, por problemi qëndron se italiani kërkon që kontrata të jetë 2-vjeçare.

74-vjeçari thekson se është një risk i madh për të, kontrata 4-vjeçare, dhe duke parë moshën e tij, ka kërkuar që ta zgjasë me vetëm 2 vite. Nëse do të arrihet në dakordësi, Reja do të kishte një pagë prej rreth 300 mijë eurosh.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com