FOTO/Strakosha me shokë fituan me Torinon, aktorja pozon toples

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 1, 2019 | 14:04


FOTO/Strakosha me shokë fituan me Torinon, aktorja pozon toples

Ana Falki njihet për dashurinë që ka për skuadrën e Lacios. Madje, aktorja nuk ngurron që triumfet e bardhekaltërve t’i festojë me poza të nxehta e provokuese edhe në rrjetet sociale.

lacio

Thomas Strakosha me shokë fitoi ndeshjen e fundit ndaj Torinos me rezultatin 4-0 dhe bukuroshja ka shpërthyer në “Instagram”.

djdjd

“Çfarë të thuash… Më në fund Lacio im më dha kënaqësi të jashtëzakonshme”, ka shkruar biondja bukuroshe.

ana

ananana

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com