FOTOLAJM/ Pak orë nga finalja e Ligës së Konferencës, ja si duket gjendja e fushës në stadiumin “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2022 | 16:34


FOTOLAJM/ Pak orë nga finalja e Ligës së Konferencës, ja si duket gjendja e fushës në stadiumin “Air Albania”

Na ndajnë pak orë nga sfida finale e Ligës së Konferencës që do të zhvillohet në Tiranë.

283286583_1093051087979090_3836661084271244499_n (1)

Në orën 21:00, në stadiumin “AIR Albania” do të luhet finalja Roma-Fejnord, me dy skuadrat që duan me çdo kusht suksesin për ta dërguar këtë trofe në shtëpi.

“Panorama Sport” ka publikuar pamjet aktuale të gjendjes së fushës së stadiumit “AIR Albania” përpara se finalja të zhvillohet.

Fusha duket në gjendje të shkëlqyer dhe gati të presë finalen e parë të kompeticionit, Liga e Konferencës.

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL