FOTO/ Ivana ndez përsëri Katarin për ndeshjen e Kroacisë, sheikët marrosen pas saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2022 | 18:01

FOTO/ Ivana ndez përsëri Katarin për ndeshjen e Kroacisë, sheikët marrosen pas saj

Kroacia luan përballë Japonisë në sfidën e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës dhe për ballkanasit sigurisht nuk mungon as suporti nga “Miss Kroacia”, Ivana Knoll.

1

Bukuroshja kroate, e cila ka marrë një vëmendje të jashtëzakonshme nga mediat gjatë këtij Botërori për shkak se ka nxjerrë në pah format e saj të bombastike, kësaj radhe ka zgjedhur të bëjë të njëjtën gjë.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe një mini-fund, Ivana mori menjëherë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm. Gjithashtu edhe sheikët e pranishëm në stadium kërkonin të bënin foto me të.

2

3

5

PANORAMASPORT.AL