EKSKLUZIVE/ Ikin italianët e Dinamos, rikthehet Allmuça në stol dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 16:25


EKSKLUZIVE/ Ikin italianët e Dinamos, rikthehet Allmuça në stol dhe…

Ndryshim drastik në klubin e Dinamos! Sot mësohet se presidenti Besnik Sulaj ka vendosur që te mos bashkëpunojë më me italianët!dinamoooo

Është largua trajneri dhe nesër në orën 10:00 pritet që të stërvitin ekipin Igli Allmuça dhe Julian Brahja.

Lajmin e ka konfirmuar administratori Ismet Saliaj për “Panorama Sport”. Pritet që nesër tu shpërndahet edhe nga një rrogë futbollistëve.

Skerdilaid Sulozeqi
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com