Dha kontribut të çmuar në shpëtimin e Kastriotit, futbollisti titullar mbyll bashkëpunimin me krutanët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2022 | 22:23


Dha kontribut të çmuar në shpëtimin e Kastriotit, futbollisti titullar mbyll bashkëpunimin me krutanët

Kaina Nunesh ishte padyshim një nga lojtarët më të spikatur të Kastriotit. Me golat e tij, braziliani i huazuar nga Vllaznia në janar, mori me vete krutanët e Çelës dhe i ngjiti në vendin e shtatë, në një sezon me të vërtet spektakolar, për nga mënyra se si rrodhën gjërat.

KAINA NUNJESH 2

Kaina arriti të shënonte 8 gola, ndërkohë që ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Kastriotit, teksa do të rikthehet me shumë gjasa te Vllaznia, klubi që disponon kartonin e sulmuesit. Këtë gjë futbollisti e ka lënë të kuptohet nëpërmjet postimeve të fundit në rrjetin social “Instagram”.

kaina5

“Faleminderit për këtë grup, ata jetojnë në zemrën time, për të gjithë mbështetjen”, shkroi Kaina.

Kaina

PANORAMASPORT.AL