Akuzohet se ka përdhunuar një 23-vjeçare, Joana Sanz i kthen “shpinën” dhe i kërkon divorcin Dani Alveshit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 31, 2023 | 15:26

Akuzohet se ka përdhunuar një 23-vjeçare, Joana Sanz i kthen “shpinën” dhe i kërkon divorcin Dani Alveshit

Futbollisti brazilian Dani Alvesh ndodhet në burg pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 23-vjeçare në një diskotekë në Barcelonë. 

16748505725071

Ai ndodhet pas hekurave në pamundësi për të dalë duke paguar një shumë të madhe dhe për të pritur gjyqin në gjendje të lirë.

Përveç situatës së vështirë ku ndodhet, mbrojtësin tashmë e pret një tjetër “betejë”. Edhe pse gruaja e tij e kishte mbështetur fillimisht, tani Joana Sanz i ka kërkuar divorcin.

Lajmi është bërë i ditur nga media italiane “Tuttomercato”. Raportohet se ajo e ka marrë këtë vendim për shkak të gjendjes së rënduar në të cilën ndodhet pas vdekjes së nënës së saj.

L'inferno della moglie di Dani Alves, pubblica i messaggi che riceve: sono disumani

Dani Alves y Joana Sanz, TODAS LAS POLÉMICAS de un matrimonio en su momento más delicado

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"