VIDEO/ U përpoq t’i bënte një shaka, Gatuzo gati sa nuk e godet kamarierin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 11, 2020 | 23:28


VIDEO/ U përpoq t’i bënte një shaka, Gatuzo gati sa nuk e godet kamarierin

 Xhenaro Gatuzo njihet si një person agresiv, të cilin nuk e mbajnë aspak nervat dhe këtë e ka treguar shpesh gjatë kohës kur ishte futbollit, kur ka pasur zënka me persona të shumta.GAT

Tashmë në rolin e trajnerit, italiani duket më i “zbutur”. Së fundmi një kamarier ka menduar t’i bëjë një shaka trajnerit të Napolit, por për pak e pëson keq.

Kamarieri afrohet pranë Gatuzos dhe bën sikur i bie filxhani me kafe, në formën e një shakaje. Këtë episod Gatuzo e ka marrë me të qeshur, teksa për pak tenton të godasë kamarierin, por më pas nisë të qeshë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com