VIDEO/ Shkon me objektiv Superioren, trajneri i Apolonisë kujdeset për mirëmbajtjen e stadiumit të Flamurtarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 15:53

VIDEO/ Shkon me objektiv Superioren, trajneri i Apolonisë kujdeset për mirëmbajtjen e stadiumit të Flamurtarit

Flamurtari dhe Apolonia kanë shansin e tyre të fundit për të provuar një biletë drejt Superiores në ndeshjen që luhet në Vlorë.

DOVEDAN

Para fillimit të takimit, vëmendje ka marrë trajneri i Apolonisë, Veljko Dovedan i cili duket se e ka marrë ndeshjen me një qetësi olimpike.

Ai është kapur nga kamerat, duke pastruar logon e Flamurtarit e cila është e vënë në dalje të tunelit, para hyrjes në fushë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"