VIDEO/ “Mirësevini në Tiranë”, UEFA “reklamon” kryeqytetin në prag të finales së Ligës së Konferencës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2022 | 13:34


VIDEO/ “Mirësevini në Tiranë”, UEFA “reklamon” kryeqytetin në prag të finales së Ligës së Konferencës

Faqja zyrtare e UEFA-s për Ligën e Konferencës ka postuar në ditën e sotme një video ku pasqyrohet Tirana ku do të luhet finalja e madhe mes Romës dhe Fejnordit.

pjimage (6)

Në pamjet filmike shihen disa nga zonat kryesore të kryeqytetit, me kupën e ekspozuar në stadiumin “Air Albania” që përmbyll gjithçka.

“Mirësevini në Tiranë, kryeqyteti i Shqipërisë.

Ngrini duart lart nëse do të jeni në finale.”, ishte shkruar në postim.


PANORAMAPSORT.AL