VIDEO/ E quajtën “alkoolist”, italianët sfidojnë mbrojtësin e Juves për mënyrën si hap birrat

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Yesterday, 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Maj 16, 2018 | 20:32

VIDEO/ E quajtën “alkoolist”, italianët sfidojnë mbrojtësin e Juves për mënyrën si hap birrat

Gjatë festës në dhomat e zhveshjeve në stadiumin Olimpico, kur Juventusi siguroi matematikisht titullin pas barazimit me Romën, gjermani Hëvedes shihej teksa shërbente birrat për shokët e skuadrës, dhe i hapte si një “alkoolist” i vërtetë, duke i përplasur dy copë nga tapa.

Capture

Por, tifozët italianë duket se kanë vendosur të sfidojnë Hëvedes, teksa njëri shfaqet duke i hapur me takën e tij.

Hëvedes duke hapur birrat


www.minuta90.com