VIDEO/ Ceremonia e medaljeve, Shehi dhe ekipi i tij bëjnë veprimin e papritur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2023 | 0:13

VIDEO/ Ceremonia e medaljeve, Shehi dhe ekipi i tij bëjnë veprimin e papritur

Tirana është mposhtur në finalen e Kupës së Shqipërisë nga Egnatia.

bandicam 2023-06-01 21-54-36-973Gjatë ceremonisë së medaljeve, trajneri Shehi sapo e mori dhe e hoqi. Më pas edhe futbollistët pas tij nuk e mbajtën medaljen teksa u larguan mjaft të mërzitur.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"