Strakosha i dëmtuar, e zëvendëson Selmani i Laçit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 25, 2018 | 12:13

Strakosha i dëmtuar, e zëvendëson Selmani i Laçit

Kombëtarja kuqezi tashmë do të ketë një tjetër portier i cili ka një të ardhme të ndritur. Bëhet fjalë për Gentian Selmanin, portierin e Laçit në Kategorinë Superiore. Selmani është lidhur me një kalim të mundshëm në Francë.

selmani (1)

Strakosha mungon për shkak të një dëmtimi dhe Panuçi ka gjetur zgjidhjen e menjëhershme duke afruar të riun në kombëtare për herë të parë. Selmani ka qenë pjesë edhe e kombëtares Shpresa më parë.

www.minuta90.com