Selmani viziton ekipin e zemrës, portieri i Laçit përfundon në qendrën mjeksore të Juventusit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 7, 2018 | 10:50

Selmani viziton ekipin e zemrës, portieri i Laçit përfundon në qendrën mjeksore të Juventusit

Portieri i Laçit, Gentian Selmani, ka pasur probleme në kofshë pas ndeshjes ndaj Skënderbeut, dhe është detyruar të kryejë disa vizita mjeksore dhe prandaj ka udhëtuar drejt Torinos.

rtg

Ai ka postuar një foto në “Instagram ditën e djeshme” ku shfaqej pamja e qendrës mjeksore të Juventusit “J-Medical” ku ai po kryen vizitat me mjekun e Kombëtares, Xhanluka Stesina.

Selmani ka përfituar nga marrëveshja që FSHF ka me “J-Medical”, sepse ai është prej kohësh portieri i ekipit Shpresa të Kombëtrs.

Selmani

Përveç kësaj, Selmani është një tifoz i Juventusit, siç e deklaruar ai vetë dhe një fans i madh i portierit Bufon, prandaj dy rrugë e një punë për gardianin e Laçit.

www.minuta90.com