Pike i surprizon të gjithë, futet si “shigjetë” në stadium me… biçikletë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 9, 2020 | 8:55


Pike i surprizon të gjithë, futet si “shigjetë” në stadium me… biçikletë

Xherard Pike ka gjetur një mënyrë origjinale për të shkuar në stadiumin “Camp Nou” për sfidën mes Barcelonës dhe Espanjolit.

pike

Mbrojtësi katalanas u fut si “shigjetë” në parkingun e stadiumit duke i befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij, por mediat kanë shkruar se futbollisti i Barcelonës nuk kishte kaskë mbrojtëse dhe duhet të bëjë kujdes, sepse përveç Pike shëndetit të tij, ai është një shembull për shumë të rinj.

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com