Panuçi nuk e aktivizoi, talenti Vrioni rikthehet te Shpresat. Një “armë” më shumë ndaj Spanjës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 11, 2018 | 13:12


Panuçi nuk e aktivizoi, talenti Vrioni rikthehet te Shpresat. Një “armë” më shumë ndaj Spanjës

Xhakomo Vrioni, sulmuesi i ri i cili u thirr nga Panuçi për sfidat me Jordaninë dhe Izraelin, ka lënë grumbullimin me Kombëtaren A, për tu bashkuar me atë Shpresa.

vrioni

Panorama Sport mëson se duke qene se djaloshi i ri nuk u aktivizua ne miqësoren me Jordaninë, ka mundësinë që të luajë ndaj Spanjës më U21. Vrioni mund të jetë zgjidhje ideale për startin e ndeshjes për të besuarit e Bushit, duke qenë se Albion Ademi është në pritje të lejekalimit nga FIFA, dhe për momentin nuk e ka marrë ende.

Kujtojmë që Vrioni bëri një debutim fantastik në shtator me Shpresat e Shqipërisë, teksa në ndeshjen miqësore ndaj Italisë, shënoi menjëherë gol dhe pati një vlerësim mjaft të mirë nga mediat italiane.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com