Plas grushti te Partizani, Lerda zihet me ndihmësin Mehmeti

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 28, 2019 | 23:20


Plas grushti te Partizani, Lerda zihet me ndihmësin Mehmeti

Plas keq tek Partizani! Trajneri Franko Lerda, është zënë në konfrontim fizik me ndihmësin e tij, Dritan Mehmetin, pas barazimit me Kukësin.

lerda stoli

Të dy kanë pasur fërkime gjatë ndeshjes, ndërkohë që “Panorama Sport” zbulon se pas ndeshjes ka plasur edhe grushti mes të dyve, teksa nervat nuk i kanë mbajtur asnjë prej tyre.

franko lerda dritan mehmeti

(Franko Lerda dhe Dritan Mehmeti, gjatë një ndeshje këtë sezon)

Kujtojmë që gjatë korrikut të këtij viti, Lerda është përplasur edhe një herë tjetër me Dritan Mehmetin, por edhe me përgatitësin Korado Sakone. Në atë kohë, klubi i doli në krah Lerdës, dhe Sakone u largua nga të kuqtë, ndërkohë që Dritan Mehmeti vazhdoi të qëndronte ndihmës i Lerdës.

ILIR CARA – PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com