Kukësi gjen pasuesin e Hallaçit, pranë firmës me një kroat

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 7, 2018 | 10:46

Kukësi gjen pasuesin e Hallaçit, pranë firmës me një kroat

Filip Zderiç pritet të jetë goditja e madhe e Kukësit në mbrojtje. Burime pranë “Panorama Sport” raportojnë se kroati 26 vjeçar është pranë firmës me Kukësin.

FILIP ZDERIC

Bëhet fjalë për një mbrojtës tipik krahu që do të zëvendësojë Hallacin. Zderiç është aktualisht pjesë e Gaz Metanit në Rumani dhe mësohet se po zgjidh kontratën me mirëkuptim me këtë klub.


www.minuta90.com