Kampionët e PSG-së e katranosin në ndeshjen e fundit të kampionatit, ja të gjitha verdiktet 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 3, 2023 | 23:05

Kampionët e PSG-së e katranosin në ndeshjen e fundit të kampionatit, ja të gjitha verdiktet 

Liga 1 franceze mbylli sot siparin, teksa u luajtën 10 duelet e vlefshme për javën e fundit, ku nuk munguan surprizat. Kampionët e PSG-së e katranosën gjithçka, teksa u përmbysën nga 2-0 në 2-3 nga Klermonti i Elbasan Rashanit, në ndeshjen e lamturmirës së Serxho Ramos dhe Leo Mesit. 

2WoDCvJwPziuzA3

Ndërkohë për sa i përket verdikteve të këtij sezoni, Lens dhe Marseja kanë siguruar nga një biletë për në Champions, Ren dhe Lilë kompletojnë Europën së bashku me Tuluz, ndërkohë që Okser, Azhakso, Trojes dhe Angers zbresin nga kategoria.  

REZULTATET E JAVËS SË FUNDIT:

REZULTATET

RENDITJA: 

FRANCE

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"