FOTO/ Liga e Kombeve pranë, ja dizajni i topit zyrtar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 17:36

FOTO/ Liga e Kombeve pranë, ja dizajni i topit zyrtar

Liga e Kombeve është shumë pranë dhe do të startojë në muajin shtator. Kompania Adidas, ka prezantuar për publikun edhe topin zyrtar me të cilin do të zhvillohet ky kompedicion.

Liga-e-Kombeve

Shqipëria do të startojë  në datën 7 shtator me ndeshjen kundër Izraelit. Më poshtë foto të topit zyrtar:

2-141-333-5

www.minuta90.com