FOTO/ Kualifikueset e Kampionatit Europian, Erjon Bogdani publikon listën e kombëtares U-19

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 25, 2017 | 12:04

FOTO/ Kualifikueset e Kampionatit Europian, Erjon Bogdani publikon listën e kombëtares U-19

Trajneri i kombëtares shqiptare U-19, Erjon Bogdani, ka publikuar sot listën e futbollistëve të grumbulluar për 3 ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Europian që do të luhen gjatë datave 4-10 tetor në Shqipëri.

kombetarja u19

Në raundin kualifikues, kombëtarja kuqezi është vendosur në Grupin 12 dhe do të ketë kundërshtarë Ukrainën, Malin e Zi dhe Norvegjinë. Trajneri Bogdani ka vendosur t’u besojë shumicës së lojtarëve që ka testuar në grumbullimet e mëparshme në ndeshjet miqësore.

lista u19


www.minuta90.com