EKSKLUZIVE/ U eliminua nga faza e “Play Off”-it, largohet trajneri klubit të Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 24, 2023 | 0:14

EKSKLUZIVE/ U eliminua nga faza e “Play Off”-it, largohet trajneri klubit të Kategorisë së Parë

Trajneri i Apolonisë, Vejlko Dovedan është larguar nga pankina e fierakëve.DOVEDAN

“Panoramasport” mëson se vendimi është marrë pas eliminimit nga faza “Play Off”, ku u përballën me Flamurtarin.

Pas ndeshjes, ai deklaroi se nuk dinte ku do të ishte e ardhmja e tij dhe se do të bisedonte me presidentin e klubit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"