VIDEO/ Vjen dhe zyrtarizimi, Tirana prezanton goditjen e radhës të kësaj merkatoje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2022 | 23:45


VIDEO/ Vjen dhe zyrtarizimi, Tirana prezanton goditjen e radhës të kësaj merkatoje

Besir Iseni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Tiranës.

iseni

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku prezanton 22-vjeçarin të veshur me fanellën bardheblu.

Ai pritet që të zërë vendin e klënë bosh nga kapiteni Erjon Hoxhallari, i cili e mbylli me Tiranën në fund të sezonit.

 


View this post on Instagram

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

LEXO EDHE: FOTO/ Pritet vetëm zyrtarizimi, shqiptari nga Maqedonia e Veriut shfaqet veshur me fanellën e Tiranës

PANORAMASPORT.AL