Tirana nuk gjen dot rrugën e rrjetës, testi i radhës kundër rumunëve përfundon në baraspeshë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 20:24

Tirana nuk gjen dot rrugën e rrjetës, testi i radhës kundër rumunëve përfundon në baraspeshë

Tirana ka zhvilluar një tjetër takim miqësor në ditën e sotme, ku bardheblutë janë përballur me skuadrën rumune Hermanstad, me takimin që nuk prodhoi asnjë gol nga të dyja skuadrat.

tirana

Pjesa e parë midis dy skuadrave u mbyll me rezultatin 0-0, me rezultatin që mbeti i njëjtë edhe në përfundimin të sfidës

Tirana regjistron kështu një barazim në këto takime miqësore, pas humbjen me Dinamo Auto dhe fitores përball Shkupit.

Skuadra do të qëndrojë deri në 24 qershor në Bolu dhe do të luajë një ndeshje miqësore me Fenerbahçen më 25 qershor. Më pas ajo kthehet në Tiranë.

 


View this post on Instagram

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"