Teuta konfirmon stafin e ri, Hasanbelliu i beson pankinën…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2021 | 13:42


Teuta konfirmon stafin e ri, Hasanbelliu i beson pankinën…

Nuk ka më dilema, Teuta bën zgjidhjen për stolin 48 orë pas humbjes me Partizanin. Sot drejtuesit e klubit durrsak kanë konfirmuar për “Panorama Sport” se Renato Arapi dhe Bledar Hodo do të drejtojnë Teutën pas largimit të Edi Martinit.

ARAPI

Gazeta mëson se në orët në vijim klubi do të zyrtarizojë këtë emërim përmes faqes zyrtare në “Facebook”. Presidenti Edmond Hasanbelliu ka vendosur që ish-kapiteni Arapi të jetë trajner i parë, ndërsa Hodo ndihmës i tij.

Një zgjedhje surprizë dhe që konfirmon besimin e madh që ka Hasanbelliu te Arapi, i ciliu tërhoq nga futbolli vetëm tri muaj më parë.

ZAMIR QYPI – PANORAMASPORT.AL