Eriksen lë më në fund spitalin, mesfushori mesazh tifozëve: Ndihem mirë, faleminderit për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 18, 2021 | 18:35


Eriksen lë më në fund spitalin, mesfushori mesazh tifozëve: Ndihem mirë, faleminderit për…

Kristian Eriksen ka lënë spitalin pas ndërhyrjes kirurgjikale ku në zemrën e tij vuri një defribilator.

eriksen

Një lajm i mirë ky për Eriksenin dhe për mbarë sportdashësit pas asaj ngjarje të ndodhur ditë më parë në ndeshjen ndaj Finlandës ku Eriksenit i ndodhi një arrest kardiak. Mesfushori i Interit me anë të Federatës daneze të Futbollit ka lënë një mesazh për tifozëve duke i falënderuar për mesazhet e shumta që kishte marrë:

“Faleminderit për urimet e tuaja të pafundme. Operacioni shkoi shumë mirë. Ishte me të vërtetë bukur të takoja shokët e skuadrës pas një paraqitjeje dinjitoze mbrëmjen e djeshme. Do të bëj ntifo për ta të hënën në sfidën ndaj Rusisë.”, tha Eriksen.


PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/