FOTO/ Teuta përforcon skuadrën, zyrtarizon përfundimisht afrimin e qëndërmbrojtësit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 14, 2022 | 16:43


FOTO/ Teuta përforcon skuadrën, zyrtarizon përfundimisht afrimin e qëndërmbrojtësit

Harallamb Qaqi është zyrtarisht futbollisti më i ri në rradhët e Teutës. Kampionët e Shqipërisë i uruan mirëseardhjen mbrojtësit kosovar ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale.

QAQI

Ish-mbrojtësi i Drenicës në Kosovë, kishte dalë në stërvitje mëngjesin e sotëm dhe vetëm pas pak orësh u arrit dhe firma me të.

Qaqi kështu ka kompletuar mbrojtjen e Teutës dhe do të jetë një ndihmë e madhe për skuadrën e drejtuar nga tekniku Edi Martini.

qaqi

LEXO EDHE: Teuta gjen qendërmbrojtës, merr një emër të njohur të Superiores

PANORAMASPORT.AL