FOTO/ Radas ndihmonte Laçin në Europë, por djali i kroatit… mblidhte topat rreth fushës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 2, 2018 | 22:52

FOTO/ Radas ndihmonte Laçin në Europë, por djali i kroatit… mblidhte topat rreth fushës

Marko Radas ishte një ndihmë për Laçin, ardhur nga ekipi i Skënderbeut, në dy ndeshjet ndaj Moldes në këtë tur në Europa League. Në këtë takim të kthimit, kroati shkaktoi edhe një 11-metërsh në dëm të kurbinasve, dhe sidoqoftë nuk mundi ta shmangte humbjen, dhe kësisoj eliminimin.

radas lacii

Por, ajo që ra në sy në stadiumin e Laçit ishin familjarët e Radasit. Në ambientet e stadiumit ishin nusja dhe vajza e tij, por akoma më shumë ra në sy djali. Ky i fundit, ishte një nga fëmijët që mblidhnin topat rreth fushës, për këtë sfidë.

nusja e radas

djali i radas

radas laci


www.minuta90.com