Zyrtare, Manaj firmos me Interin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 14, 2015 | 13:59


Zyrtare, Manaj firmos me Interin

rei-manajRei Manaj është zyrtarisht lojtar i Interit. Talenti kuqezi, i cili aktivizohet dhe me Kombëtaren U-21, ka kaluar nga Cermnoneses në Serinë A, te zikalëtarit e Milanos.

Klubi i Interit do të paguajë 1 mln euro për kartonin e lojtarit, ndërsa lojtari ka nënshkruar ditën e sotme një kontratë 5-vjeçare me ekipin Italian- shkruan “FcInterneës.it”.

Interes për sulmuesin nga Lushnja kishin shfaqur edhe Roma me Palermon, por 18-vjeçari ka shfaqur dëshirë për të luajtur me zikaltërit.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/