ZYRTARE/ Largohet mes lotësh, talenti i Apolonisë i bashkohet Skënderbeut

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 8, 2018 | 22:52

ZYRTARE/ Largohet mes lotësh, talenti i Apolonisë i bashkohet Skënderbeut

Ditën e sotme është zyrtarizuar edhe lajmi se Blerim Krasniqi nuk do të jetë më pjesë e Apolonisë. Talenti i Apolonisë kishte edhe 6 muaj të mbetur në kontratë me fierakët, por sot është përshëndetur për herë të fundit me ekipin.

blerim krasniqi

Skënderbeu do ta ketë në dispozicion Krasniqin nga nesër. Ky i fundit është 21 vjeç, dhe këtë sezon ka shënuar 11 gola. Ndërkohë, përshëndetja me ekipin ka qenë e përlotur për sulmuesin. Krasniqi është fiksuar i emocionuar teksa po takohej me shokët dhe stafin drejtues.

blerimkrasniqi

blerimkrasniqi1blerimkrasniqi2

www.minuta90.com