VIDEO/ Vrau të dashurën para syve të fëmijës, shikoni momentin kur ish-boksieri ndjek me thikë në dorë komshiun

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2020 | 22:50


VIDEO/ Vrau të dashurën para syve të fëmijës, shikoni momentin kur ish-boksieri ndjek me thikë në dorë komshiun

Ish-boksieri britanik Andre Uadsuorth ka bërë një ngjarje makabër, teksa ka vrarë para syve të fëmijës së tij 13-vjeçar të dashurën e tij, Melisa Belsha me thikë.

ccelebritiesAD-COMPOSITE-Killer

36-vjeçari ishte nën efektin e alkoolit dh drogës, gjatë kohës kur bëri vrasjen e rëndë, për  të cilën u arrestua dhe u shpall fajtor, duke u dënuar me burg.

Megjithatë asgjë nuk përfundoi këtu, teksa së fundmi është publikuar një video ku ai shfaqet teksa ndjek me thikë në dorë komshiun e tij, i cili kishte shkuar në shtëpinë e tij, pas britmave që kishte dëgjuar. Në video shfaqet Andre, duke ndjekur me vrap me thikë në dorë komshiun, të cilin gjithashtu donte ta godiste.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/