VIDEO/ Klodian Duro “i fut frikën” ish-ekipit, “kërcënon” Kukësin me një… supergol

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 22, 2018 | 20:13

VIDEO/ Klodian Duro “i fut frikën” ish-ekipit, “kërcënon” Kukësin me një… supergol

Ditën e nesërme, Kamza luan ndaj Kukësit në ndeshjen e “Loro Boriçit”, në një sfidë ku trajneri i kamzalinjve, Klodian Duro, luan përballë ish-ekipit të tij të parë, aty ku filloi edhe karrierën si teknik futbolli.

Capture

Në seancën e sotme stërvitore, të fundit para ndeshjes së nesërme, protagonist është bërë vetë trajneri Duro. Teksa lojtarët praktikonin goditjet në portë, Duro kryente rolin e ndihmësit, duke i shtruar topin të tijve, por në një moment, ai vendos të kthehet me fytyrë nga porta, dhe me një të majtë vrastare, shtang portierin, duke shënuar një supergol.


www.minuta90.com