VIDEO/ Hyri në fushë për të qetësuar tifozët, shihni dëshpërimin e Refik Halilit pas Tirana-Bylis

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2023 | 19:26

VIDEO/ Hyri në fushë për të qetësuar tifozët, shihni dëshpërimin e Refik Halilit pas Tirana-Bylis

Fundi i ndeshjes mes Tiranës dhe Bylisit ka qenë shumë i tensionuar, me skuadrën bardheblu që i është vërsulur kryesorit Kridens Meta e më pas edhe tifozët që hynë për të bërë vetëgjyqësi.

asdsasadsadsadsa

Situata u rëndua në mënyrë ekstreme dhe vetë presidenti i bardhebluve, Refik Halili, u detyrua të zbriste në fushën e lojës që të mundohej që të qetësonte situatën.

Ai u bëri thirrje futbollistëve por sidomos tifozëve që të shmangnin ngjarje të tilla, duke u munduar që të rivendoste rendin në fushë. Por pas qetësimit të situatës, edhe ai u përfshi nga emocionet e rezultatit zhgënjyes për ekipin e tij.

Ai u shfaq shumë i tronditur dhe Ishte djali i tij, Grent Halili, ai që shkoi ta ngushëllonte presidentin e bardhebluve, i cili u shkëput nga turma i dëshpëruar teksa po mundohej të qetësohej pas asaj që kishte përjetuar në sfidën në Rrogozhinë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"