VIDEO/ Ajeti protagonist në Serinë A, shikoni çfarë asisti ka dhënë te Krotone

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 17, 2017 | 16:13

VIDEO/ Ajeti protagonist në Serinë A, shikoni çfarë asisti ka dhënë te Krotone

Arlind Ajeti është bërë protagonist në golin e vetëm që ekipi i tij ka shënuar në pjesën e parë, pas asistit të tij. Krotone e ka mbyllur me fitoren 1-0 pjesën e parë dhe goli u shënua në minutën  e 33-të Budimir.

Ajeti

Ajeti gjithashtu u ndëshkua me karton të verdhë në minutën e 12-të të ndeshjes, ndërsa tani po luhet pjesa e dytë.

www.minuta90.com