Transferimi i mundshëm i Herri Kejnit, Ramos: Askush s’duhet të refuzojë ofertat e Real Madridit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 7, 2023 | 14:45

Transferimi i mundshëm i Herri Kejnit, Ramos: Askush s’duhet të refuzojë ofertat e Real Madridit

Ish-mbrojtësi i PSG-së dhe Realit, Serxhio Ramos ka folur mbi transferimin e mundshëm të Herri Kejnit tek “Los Blancos”. Në një deklaratë për mikrofonat e “Mirror”, Ramos është shprehur se:4790075

“Këshilla ime për të gjithë lojtarët është të mos refuzojnë mundësinë për të luajtur për Real Madridin. Është një klub që di të fitojë. Herri Kejn ka një prani fizike të jashtëzakonshme. Nuk mund të shënosh kaq shumë gola në Premier Ligë nëse nuk nëse nuk mbështetesh edhe në aspektin fizik të lojës. Ai është një sulmues i madh dhe një futbollist i madh”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"