Tirana U17 fiton titullin kampion ne grupin A, gati për Play-Off

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 19, 2018 | 15:39

Tirana U17 fiton titullin kampion ne grupin A, gati për Play-Off

Tirana ia ka dalë të shpallët kampion në grupin A për moshat U-17. Djemtë e drejtuar nga Migen Memelli kanë fituar ndeshjen përballë Vllaznisë me rezultatin 3-0 dhe ia kanë dalë të zyrtarizojnë titullin kampion.

32819566_2037758983146880_8679336290476359680_o

Ekipi tashmë do të bëhet gati për fazën Play-Of , ku synon të shpallet kampione e Shqipërisë. Megjithatë në këtë fazë gjërat bëhen më të vështira pasi do të konkurojë me moshatarët e Flamurtarit.

32839159_2037758833146895_6148005127400718336_o 32926042_2037760793146699_6761622981811634176_o

www.minuta90.com