Tifozët e Fejnordit të “dashuruar” me birrat, një kamion heq shishet dhe kanaçet nga fan zona e holandezëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2022 | 22:55


Tifozët e Fejnordit të “dashuruar” me birrat, një kamion heq shishet dhe kanaçet nga fan zona e holandezëve

Tifozët e Feyenoordit ashtu si ata të Romës janë vendosur në Tiranë prej ditës së djeshme për të mbështetur skuadrat e tyre.

284443576_150381624225383_6084167475267947588_n

Holandezët kanë kaluar kohën në lokale të ndryshme në Tiranë duke konsumuar birra. Mbrëmjen e sotme një kamion ka hequr kanaçet dhe shishet e lëna pas nga tifozët.