Shoqata “Sport na Bashkoi”, jep medaljet për talentet dhe lojtarin më “Fair-Play” të Superiores

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 22, 2017 | 21:36

Shoqata “Sport na Bashkoi”, jep medaljet për talentet dhe lojtarin më “Fair-Play” të Superiores

Shoqata “Sporti na Bashkoi” organizoi ceremoninë tradicionale të ndarjeve të çmimeve për “Talentin e vitit” dhe lojtarin “Fair-Play”. cmimet

Mesfushori i Luftëtarit, Dejvi Bregu u shpall talenti i vitit në Kategorinë Superiore ndërsa vendi i dytë u nda mes Erjon Hoxhallarit (Tirana), Ylber Ramadani (Partizani) dhe Kristal Abazaj (Luftëtari). Në vendin e tretë u renditën Rubin Hebaj (Vllaznia), Albi Doka (Tirana) dhe Enis Gavazaj (Skënderbeu)hallaci-

Çmimi i lojtarit “Fair-Play” ju dha kapitenit të Kukësit, Rahman Hallaçi i ndëshkuar me vetëm 4 kartonë të verdhë, gjatë gjithë sezonit aktual.ceremonia


www.minuta90.com