Revoltohen tifozët e Partizanit, ja çfarë shkruajnë për drejtuesit e klubit dhe policinë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 19, 2018 | 17:56

Revoltohen tifozët e Partizanit, ja çfarë shkruajnë për drejtuesit e klubit dhe policinë

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, tifozët e Partizanit, “Ultras Guerris” kanë reaguar duke quajtur drejtorin e klubit dhe drejtorin e policisë palaço.

guerril

“Serish jashte stadiumit, drejtore klubi e polici palaço ! Guerrils mbeten te palekundur per te mos pranuar ne asnje menyre shantazhin policor. Do e vazhdojme luften deri ne fund !
Fakti qe policia deklaron 2 ore para ndeshjes masen antikushtetuese dhe antiligjore tregon qe nuk duan tifozet ne stadiume por duan presidentet drejtorat.” –
shkruajnë tifozët e Partizanit.

Tifozet

www.minuta90.com