Nga Berat Gjimshiti te Dibala e De Ligt, shikoni postimet romantike të futbollistëve për Shën Valentinin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 14, 2020 | 15:26

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Nga Berat Gjimshiti te Dibala e De Ligt, shikoni postimet romantike të futbollistëve për Shën Valentinin

Nuk kanë munguar postimet romantike në këtë 14 shkurt nga ana e futbollistëve. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme apo qoftë edhe postimeve në rrjetet sociale. Kjo ditë ka marrë emrin nga një shenjtor i famshëm, teksa festohet në çdo vend të botës.

vags

Po kush janë futbollistët e njohur që iu kanë shprehur dashurinë e tyre partnereve, nëpërmjet postimeve në rrjetin social “Instagram”. Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme:

BERAT GJIMSHITI: 

Gjimshiti

PAULO DIBALA:

Paolo Dibala

DAGLLAS KOSTA: 

Dagllas Kosta

BLAISE MATUIDI:

Matuidi

VOJÇEK SHEZNI: 

Shezni

TOMAS RINKON: 

Rinkon

ALVARO MORATA: 

Morata

MATIJAS DE LIGT: 

De Ligt

PAPU GOMEZ: 

Papu Gomez

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com