Moviola e Egnatia-Erzeni/ Rast flagrant, dyshime për golin e tretë (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2023 | 23:31

Moviola e Egnatia-Erzeni/ Rast flagrant, dyshime për golin e tretë (VIDEO)

Juxhin Xhaja në fushë dhe Enea Jorgji në VAR ishin në Rrogozhinë për të gjykuar ndeshjen mes Egnatias dhe Erzenit.

348460084_773778477782709_1873491420472811974_n

Një nga rastet më flagrante për moviolë ishte ai i minutës së 62-të, kur Musta shënoi me kokë golin e tretë. Përpara se të godiste, Ademi i Erzenit pretendoi për faull. Pamjet filmike tregojnë se bëhet fjalë për një rast të dyshimtë dhe goli mund të anulohej.

Në minutën e 80-të pati edhe një pretendim të Erzenit për penallti, teksa Memolla në zonë e devijoi topin me dorë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"