Moshat U-19/ Luftë e egër në të dy grupet, nga tre ekipe diskutojnë kreun

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 26, 2018 | 21:37

Moshat U-19/ Luftë e egër në të dy grupet, nga tre ekipe diskutojnë kreun

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 14-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 12-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Moshat

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

u 19 superiore gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 superiore gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

kat pare u 19

www.minuta90.com