Mejuedhër gati të nisë me futbollin: Dëshiroj të blej klubin e Premier Ligës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 10, 2020 | 13:17


Mejuedhër gati të nisë me futbollin: Dëshiroj të blej klubin e Premier Ligës

“Njukasëlli është një skuadër fantastike. Nëse njerëzit duan që unë t’i blej ata, atëherë më thoni”. Oferta vjen nga Floid Mejuedhër, legjenda amerikane e boksit, i cili ka shprehur dëshirën për të blerë aksionet e “Qymyrxhinjve” në të ardhmen.Floyd Mayweather Jr. v Marcos Maidana - Weigh-In

Pronari Majk Eshli ka kohë që po kërkon një blerës për klubin e Premier Ligës, por deri tani nuk është arritur gjetja e një marrëveshjeje.

Për t’i blerë aksioBoksieri net e tij është përfolur edhe Princi saudit, Mohamed Bin Salman.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com