Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 21, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni: gazeta

Titujt kryesorë:

Historike, kjo Kombëtare i bën të gjitha! JEMI TË PARËT, barazimi i vakët kundër Ishujve Faroe nuk ua prishi festën shqiptarëve

Shqipëria duke festuar pas barazimit 0-0 ndaj Ishujve Faroe. Kuqezinjtë e mbyllën të parët në grup me 15 pikë

Silvinjo: Ylli i vërtetë është skuadra

Igli Tare: Dua Gjermaninë dhe Serbinë në grup

PIKANTET/ Delir kuqezi, festë në stadium dhe shesh

Italia ia del me drithërima, akuzon Ukraina: Na vodhën

ANALIZA

Misioni u krye, por shfaqëm dy probleme/ Nga NEPTUN BAJKO

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta2

Titujt kryesorë:

Për gjashtë qytete/ Lejet, listat e reja me pronat që legalizohen

SPAK arreston ish-kreun e Policisë Erzen Breçani me djalin. Të tjera fletëarreste

Dosja, lihen në fuqi masat e sigurisë ndaj Ilir Beqajt

Vetëm 5 minuta seancë, buxheti 2024 miratohet në parim mes kaosit në Kuvend. Opozita ndez tymuese e përplaset me Gardën

Kur Sulejman Dibra interpretonte Arturo Ui në Teatrin Kombëtar

DOSSIER

Ilirishtja apo trakishtja, cila është origjina e gjuhës shqipe? Kufiri natyror që ndan dialektet e si u formësua gjuha standarde

OPINION

A mund të bëhet Kosova si Tajvani dhe hijet e Rezolutës 1244/ NGA BEN ANDONI

Të bësh sërf në kënetë!/ NGA ARIAN GALDINI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"